Найстрашнішою втратою для будь-якої дорослої людини є загибель дитини. Неможливо передати ту скорботу, яку зазнає мати, яка втратила своє чадо. Тому важливо докласти максимум зусиль, щоб зберегти світлу пам’ять про малюка. Дани пам’яті стане дитячий пам’ятник, який наші майстри виконають за індивідуальним замовленням. Такий надгробок стане гідним останнім притулком для вашої дитини, на якому вона буде зображена такою, якою ви її захочете запам’ятати. У процесі створення монумента важливо не тільки дотриматися пропорцій, але й передати всю ту любов і скорботу втрати, яку зазнають близькі люди.

Як вибрати пам’ятник для дитини?

Одним із головних питань, на яке належить відповісти під час пошуку підходящої скульптури, є вибір матеріалу, з якого виготовляють пам’ятники. Зазвичай для виробництва використовується натуральний камінь, яким може бути як граніт, так і мармур. Матеріал представлений у широкому колірному діапазоні:

  • сірий;
  • білий;
  • рожевий;
  • бежевий.

Оскільки пам’ятник буде розташований над могилою дитини, то зазвичай вона відрізняється невеликими розмірами. Зазвичай монументу надають більш витончені і округлі форми. У той же час можна зробити його суворішим, якщо таким буде рішення батьків. Під час оформлення пам’ятника можна скористатися різними декоративними елементами, включаючи ангелів та іграшки. Символ ангела дозволяє надати пам’ятнику ніжність та більш умиротворений вигляд. Доповненням для пам’ятника може стати зображення скорботної жінки, яка виражає те горе, яке зазнала мати у момент втрати дитини. Звернувшись до нашої компанії, ви зможете знайти саме той спосіб, який дозволить увічнити пам’ять про дитину.

Використання граніту залишається найпоширенішим рішенням, коли йдеться про створення надгробків. Причина полягає в тому, що будь-яка людина, яка зіткнулася з втратою, бажає створити вічний символ своєї любові до покійного. Гранітна пам’ятка для цього підходить ідеально. Формування матеріалу відбувається під дією вулканічних процесів, тому природний камінь набуває цілого ряду важливих переваг, на які варто звернути увагу покупцям.

Матеріал може витримати широкий діапазон температурних коливань. На поверхні граніту не буде видно забруднення. Камінь не накопичує вологу у процесі експлуатації. Постійна дія ультрафіолету, що може призвести до деформації інших матеріалів, ніяк не вплине на стійкість каменю. Пам’ятник не потрібно постійно реставрувати, на що раніше витрачалося дуже багато часу та зусиль.

Особливості конструкції пам’ятника

Під час оформлення дитячої пам’ятки дуже важливо вказати найважливішу інформацію про дитину, щоб вказати її значущість. Ми завжди відкриті до побажань, які будуть враховані у процесі виконання робіт. Ви можете вибрати зображення малюка або його улюбленої іграшки, яке буде нанесене на гранітну плиту. Іншим варіантом може стати зображення у формі ангела, Діви Марії з немовлям або запаленою свічкою. Спеціалісти нашої компанії можуть запропонувати кілька форматів пам’ятників для дитини, а також розкажуть про кожну з них. Вам потрібно буде прийняти остаточне рішення, щоб ми змогли негайно приступити до виготовлення пам’ятника.

D-016
D-015
D-014
D-013
D-012
Детский памятник в форме мишки с сердцем
D-011
Детский памятник в форме мишки с сердцем
Детский памятник с ангелом
D-010
Детский памятник с ангелом
Детский памятник
D-009
Детский памятник
Детский памятник
D-008
Детский памятник
Детский памятник в форме сердца
D-007
Детский памятник в форме сердца
Детский памятник в форме сердца
D-006
Детский памятник в форме сердца
Детский памятник с мишкой и сердцем
D-005
Детский памятник с мишкой и сердцем
Детский памятник
D-003
Детский памятник