Місце поховання вимагає належного догляду. Без належного догляду воно може перетворитися на покинуту могилу, яку через кілька років важко буде відшукати і тим більше відновити.

Після облагородження ділянки (установки пам’ятника, огорожі) залишається багато будівельного сміття. Крім того, пам’ятник, огорожа постійно піддається впливу атмосферних опадів, палючого сонця. Часто вони схильні до руйнування, обсипання.

При заміні пам’ятника на могилі ми зробимо демонтаж старого та монтаж нового пам’ятника, при необхідності зробимо утилізацію старого.

Якщо раніше родичі померлого самі займалися прибиранням, вивезенням сміття, то зараз майже кожна компанія, пов’язана з ритуальною сферою, пропонує свої послуги з облаштування та догляду за могилами. Замовлення таку послугу може як одноразовий, і регулярний, під час укладання довгострокового договору із замовником. Наша компанія надає послуги з догляду за могилами. Бригада наших працівників допоможе очистити ділянку на цвинтарі від зайвого сміття, надасть могилі доглянутого та благородного вигляду.