Для виготовлення пам’ятників сьогодні застосовуються найрізноманітніші матеріали, стилі та технології. Одним із найбільш затребуваних варіантів залишається скульптура у вигляді книги. Вона є символічним чином людського життя. Також книга може бути символом мудрості або накопичених знань. Така пам’ятка стане ідеальним вибором для творчих людей, наприклад, письменників, учених чи істориків. Також книга як пам’ятник підійде для тих, хто любив за життя читання. Пам’ятник як книги може бути як закритим, і відкритим. У першому випадку він символізуватиме кінець шляху, а сама книга буде розташована вертикально. На поверхні пам’ятника традиційно зображують портрет покійного, а також найважливішу інформацію про нього. Товщина фоліанту зазвичай говорить про те, наскільки довгим був життєвий шлях людини.

Іншим варіантом може стати відкрита книга. У цьому випадку одна з розгорнутих сторінок міститиме зображення померлої людини, а на другій можна помістити улюблену цитату, посвячення родичів або коротку біографію. Зазвичай відкриті книги можна побачити на сімейних могилах, що символізує той факт, що вони розділили один шлях на двох. Незвичайною пам’яткою є скульптура у вигляді стопки книг. Даний варіант зазвичай використовують для того, щоб позначити місце упокоєння геніального викладача, видного діяча науки або відомого букініста. Стопка книг є символом професії або інтересів покійного. Наші фахівці уважно вислухають кожного клієнта та запропонують кілька варіантів на вибір, кожен з яких матиме свої переваги.

Які пам’ятники у вигляді книги краще вибрати?

Незважаючи на те, що для створення надгробків існує величезна різноманітність матеріалів, більшість клієнтів нашої компанії вибирають між мармуром та гранітом. Саме натуральний камінь стає полотном, на якому можна висловити власні почуття, які збережуться протягом десятиліть завдяки довговічності даного матеріалу. Правильно підібраний стиль пам’ятника дозволить передати особливості характеру чи захоплення покійного. Кам’яна книга показує, наскільки важливу роль у житті грали знання. Ми ж запропонуємо різні варіанти оформлення, щоб ви змогли належним чином віддати шану близькій людині.

Вибираючи гранітний пам’ятник, вам більше не доведеться замислюватися над його ремонтом чи повноцінною реставрацією. Даний камінь не кришиться і покриватиметься тріщинами, тому термін його служби може бути неймовірно тривалим. Найпопулярнішими кольоровими рішеннями для пам’ятників у вигляді книги залишаються:

  • чорний;
  • сірий;
  • червоний граніт.

Кожна людина має своє уявлення про те, як має виглядати пам’ятник на могилі близького друга, родича або чоловіка. Нашим завданням буде розібратися у ваших уподобаннях та запропонувати той варіант, який буде відповідати вашому бюджету. Додатково до книги пам’ятник може містити інші атрибути, що вказують на захоплення або рід діяльності людини. Пам’ятник може бути одинарним, сімейним або бути справжнім меморіальним комплексом, що також потрібно враховувати при його виборі. Наша компанія має багаторічний досвід роботи, тому ви можете бути впевнені в тому, що пам’ятник буде виготовлений оперативно, а з його доставкою не виникне жодних проблем. Ми пропонуємо ціни, в доступності яких ви можете переконатись особисто, замовивши пам’ятник у вигляді книги прямо зараз.

Памятник книга
U-009
Памятник книга
Памятник книга
U-008
Памятник книга
Памятник книга
U-007
Памятник книга
Памятник книга
U-006
Памятник книга
Памятник книга
U-005
Памятник книга
Памятник книга
U-004
Памятник книга
Памятник книга
U-003
Памятник книга
Памятник книга
U-002
Памятник книга
Памятник книга
U-001
Памятник книга