Догляд за могилами на цвинтарі займає певний час та сили. Не у всіх є можливість приїжджати щороку на могили родичів та близьких людей. Щоб могилка виглядала акуратно та доглянуто, потрібно регулярно стежити за її станом.

Допомогти цьому можуть працівники нашої компанії. І тому необхідно укласти договір. Після внесення оплати проводиться регулярне прибирання могил.

Догляд за могилою – це не лише її прибирання. Крім прибирання території, ми можемо зробити озеленення могил і території поховання. На ваш вибір висаджуються багаторічні рослини і квіти. Також газонне покриття.

До наших обов’язків входить: посадка квітів та догляд за наявними благородними рослинами; видалення бур’янів; фарбування огорожі; стеження за станом надгробка та плитки. За потреби працівник зв’язується із родичами. Восени та навесні проводиться ретельний догляд за могилами.

Ви також можете укласти договір по догляду за могилою на постійній основі. Протягом року у вказаний вами день наші співробітники приїжджатимуть на цвинтарі та приводитимуть місце поховання в порядок. Частота візитів і список робіт, що виконуються, встановлюється Вами під час укладання договору. Ви отримуєте значну знижку за річного обслуговування.

Уход за могилами