При виконанні робіт з облагородження території поховання (укладання тротуарної плитки, планування місця встановлення пам’ятника) необхідно вирівнювання поверхні місця поховання. Нерівності на поверхні можуть призвести надалі до перекосу пам’ятника, плиток. З такою роботою можуть впоратися лише фахівці, які мають навички у плануванні та вирівнюванні ґрунту.

Засипання крихтою

Ділянку на цвинтарі важко утримувати в ідеальному порядку, він дуже швидко починає заростати бур’яном розмивається потоками води.

Останнім часом зростає популярність засипки ділянки мармурової крихтою, гранітної. Це камінці діаметром від 5-ти до 22-х міліметрів. Для засипання крихтою треба підготувати ділянку: розрівняти її, видалити всі бур’яни і зробити поглиблення не менше 10 сантиметрів по всій площі засипки.

На даний момент замовнику представлений великий вибір варіантів декорування могили крихтою. Можна купити кам’яну крихту, морську, річкову гальку та інші матеріали. Ділянку можна відсипати галькою різного кольору повністю або лише окремі зони, граючи контрастами різних кольорів.

Результатом буде красива і акуратна ділянка, подальший догляд за якою майже не потрібен. Коли б ви не відвідали цвинтар, вам буде приємний акуратний і доглянутий вид могили.

Засипання чорноземом

Кожному хочеться, щоб могила померлого була красива та доглянута. Після встановлення пам’ятника доводиться облагороджувати всю ділянку.

Не завжди ділянка буває рівна, перепади рівнів, ямки, горбики можна засипати чорноземом. Все це псує естетику місця поховання.

Через рік після похорону багато хто може зіткнутися з такою проблемою, що просіла земля на могилі. Доводиться проводити вирівнювання могили засипанням чорнозему.

Часто між пам’ятником та відсипаними доріжками залишається вільне місце, яке можна засипати чорноземом та засіяти віковою травою.

Багато хто хоче прикрасити поховання рослинами, квітами, висадженими у квітнику. Але не завжди земля в квітнику придатна для висаджування рослин. Найкраще для цього підійде чорнозем.

Засипати квітники, відкриті ділянки, вирівняти ділянку допоможуть наші спеціалісти.